Sufinanciranje nabave školskih udžbenika učenicima osnovnih škola

Sufinanciranje nabave školskih udžbenika učenicima osnovnih škola

Općina Preko donijela je odluku o ostvarivanju prava na sufinanciranje nabave školskih udžbenika u narednoj školskoj godinu 2018/2019., za osnovnoškolce s područja Općine Preko.

Općina Preko i ove godine će sufinancirati nabavu udžbenika učenicima s područja općine Preko u iznosu od  500,00 kuna od iznosa ukupne cijene, uz predočenje računa. Sredstava  za sufinanciranje udžbenika isplatiti će se iz Proračuna općine Preko za 2018. godinu,  iz programa socijalne skrb. Želja nam je bila da roditeljima i na ovaj način olakšamo opremanje školaraca za početak nove školske godine, rekao nam je Načelnik Općine Preko Jure Brižić.

Roditelji u općinu Preko mogu podnijeti zahtjev uz predočenje računa za sufinanciranje udžbenika već od sljedećeg tjedna.

Odluka o ostvarivanju prava na sufinanciranje nabave školskih udžbenika

Obrazac za sufinanciranje udžbenika

Skip to content