Iznenada preminuo Nedjeljko Milin

Iznenada preminuo Nedjeljko Milin

PREKO – Tužan dan za Općinu Preko. Sinoć nas je iznenada napustio Nedjeljko Milin, vijećnik u aktualnom sazivu Općinskog vijeća, te donačelnik Općine Preko u dva mandata (2005-2009 i 2009-2013).

Vedri duh Ugljana otišao je u vječnost u 69. godini života. Bio je stravstveni lovac, ribolovac i uspješni poljoprivrednik, veliki ljubitelj sporta i posebice KK Zadar. Sudionik je Domovinskog rata, a u rad Općine Preko bio je uključen od osnutka 1993. godine, najprije kao vijećnik, član poglavarstva, te kao vrlo uspješni donačelnik u dva mandata.

Posljednji ispraćaj dragog nam pokojnika održat će se u subotu u 14 sati na mjesnom groblju u Ugljanu.

Djelatnici Općine Preko izražavaju najdublju sućut obitelji.

Dragi Nedo, počivao u miru Božjem.

Skip to content