OBAVIJEST O JAVNOJ RASPRAVI

OBAVIJEST O JAVNOJ RASPRAVI

Od 2. svibnja do 31. svibnja 2022. godine stavlja se na javni uvid Studija o utjecaju na okoliš Lukoran Resort, Općina Preko, Zadarska županija
Studija će od 2. svibnja do 31. svibnja 2022. godine, u uredovno vrijeme, biti izložena u prostorijama Općine Preko (Preko, Trg hrvatske nezavisnosti 2).
Javno izlaganje Studije održat će se 26. svibnja 2022. godine u 12.00 sati u Vijećnici Općine Preko, Trg hrvatske nezavisnosti 2. Pisana mišljenja, prijedlozi i primjedbe u svezi Studije mogu se dati na mjestu javnog uvida ili dostaviti poštom na adrese: Općina Preko, 23273 Preko, Trg hrvatske nezavisnosti 2 i Zadarska županija, Upravni odjel za prostorno uređenje, zaštitu okoliša i komunalne poslove, 23000 Zadar, Božidara Petranovića 8, najkasnije posljednjeg dana javnog uvida.

 

Preuzmi dokument:

Obavijest o javnoj raspravi

Skip to content