Obavijest o provođenju 1. akcije obvezatne  adulticidne dezinsekcije na području Općine Preko u 2021. godini

Obavijest o provođenju 1. akcije obvezatne  adulticidne dezinsekcije na području Općine Preko u 2021. godini

Obavještavamo Vas da će se u noći 14.06.2021/15.06.2021 započeti sa provođenjem 1. akcije obvezatne preventivne adulticidne dezinsekcije na području Općine Preko.

Za provedbu radova koristiti će se isključivo pripravci proizvođača koji su registrirani za ovu namjenu te posjeduju rješenja Ministarstva zdravstva i ostale potrebne dozvole za primjenu u Republici Hrvatskoj. Svi pripravci će se primjenjivati sukladno uputama proizvođača, pravilnima struke te prema preporukama Programa mjera  obvezatne preventivne dezinfekcije, dezinsekcije, i deratizacije za područje Općine Preko u 2021. godini. U slučaju nepovoljnih vremenskih uvjeta radovi se odgađaju za slijedeći povoljniji termin.

 

Preuzmite dokumente:

Predmet – obavijest o adulticidnoj Općina Preko 2021 1.akcija

Obavijest o 1. adulticidnoj dezinsekciji 2021 Općina Preko

Skip to content