Obavijest o provođenju obvezatne preventivne sustavne deratizacije na području Općine Preko

Obavijest o provođenju obvezatne preventivne sustavne deratizacije na području Općine Preko

Obavještavamo Vas da de se dana 16.09.2020. započeti sa provođenjem obvezatne preventivne deratizacije na području Općine Preko. Ista de trajati do 21.09.2020.
Za provedbu radova koristiti de se isključivo pripravci proizvođača koji su registrirani za ovu namjenu te posjeduju rješenja Ministarstva zdravstva i ostale potrebne dozvole za primjenu u Republici Hrvatskoj. Svi pripravci de se primjenjivati sukladno uputama proizvođača, pravilnima struke te prema preporukama Programa mjera obvezatne preventivne deratizacije za područje Općine Preko u 2020. godini. U slučaju nepovoljnih vremenskih uvjeta radovi se odgađaju za slijedeći povoljniji termin.

Preuzmite dopis
OBAVIJEST – OPĆINA PREKO jesen 2020

Skip to content