Rezultati izbora u Općini Preko: HDZ-u šest mjesnih odbora

Rezultati izbora u Općini Preko: HDZ-u šest mjesnih odbora

PREKO – Na izborima za mjesne odbore u Općini Preko kandidacijske liste Hrvatske demokratske zajednice ostvarile su pobjede u šest od osam mjesnih odbora.

Prema službenim rezultatima, lista HDZ-a apsolutnu je pobjedu ostvarila u mjesnim odborima Preko, Poljana, Sutomišćica, Lukoran, Ugljan i Rivanj, te će u tim mjestima predsjednik VMO biti iz redova HDZ-a. Na Sestrunju je pobjedu odnijela nezavisna lista Nenada Šužberića, a na Ošljaku lista SDP-a.

Sukladno rezultatima izbora izabrani članovi Vijeća Mjesnih odbora međusobno će izabrati predsjednike i druga tijela predviđena Statutom Općine Preko na konstituirajućim sjednicama koje će sazvati općinski načelnik.

Službeni rezultati izbora po mjesnim odborima:

rezultati-mo-lukoran

rezultati-mo-osljak

rezultati-mo-poljana

rezultati-mo-preko

rezultati-mo-rivanj

rezultati-mo-sestrunj

rezultati-mo-sutomiscica

rezultati-mo-ugljan

 

 

Skip to content