Jadrolinija kreće sa zimskim redom plovidbe

Jadrolinija kreće sa zimskim redom plovidbe

PREKO – Od ponedjeljka, 3. listopada, Jadrolinija prelazi na zimski, izvansezonski red plovidbe. I karte, koje su poskupjele uoči turističke sezone, vraćaju se “na staro”, što znači da će biti 20-ak posto jeftinije.

Tako će nas zimi s Gaženicom spajati petnaest trajektnih linija, a sa središtem Zadra radnim danom devet, subotom pet i nedjeljom šest brodskih linija. Prvi trajekt iz Gaženice isplovljava u 6.20 sati, a posljednji u 23 sata. Iz Preka prvi isplovljava u 5.45, a posljednji u 22.30 sati.

Prvi brod iz Zadra od ponedjeljka do petka isplovljava u 6.20, a posljednji u 20.45 sati. Iz  Preka prvi jutarnji brod radnim danom kreće u 5.45, a posljednji u 20.15 sati. Subotom prvi brod iz Zadra počinje ploviti u 7.35, a završava u 22 sat. Iz Preka, pak, prvi jutarnji brod subotom kreće u 6.50, a posljednji u 21.30 sati. Nedjeljom prvi brod iz Zadra isplovljava u 7.35, a posljednji u 22 sata. Nedjeljom iz Preka prvi brod isplovljava u 6.50, a posljednji u 21.30 sati.

Skip to content