Proslava dvadesetog rođendana NŠK Sv. Mihovil

Proslava dvadesetog rođendana NŠK Sv. Mihovil

PREKO – Sportsko-zabavnim programom, nogometni klub Ugljana i Pašmana NŠK Sv. Mihovil proslavit će u subotu, 20. kolovoza, dvadesetu godišnjicu postojanja.

Pod motom “NŠK Sv. Mihovil – dva otoka jedan klub!”, program će početi u 18 sati u dvorani OŠ Valentina Klarina futsal utakmicom veterana Sv. Mihovila i splitskog Hajduka, nakon čega će se u restoranu Jardin u Preku održati domjenak za uzvanike na kojemu će igračima, trenerima i suradnicima biti dodijeljene nagrade i diplome za doprinos u radu kluba.

Zabavni dio programa otvorit će u 21.30 sati Klapa Kamik iz Kostrene, a u 23 sata počet će koncert Mladena Grdovića i grupe Romantic te neizostavni vatromet. U završnom dijelu proslave goste će zabavljati DJ Angelo. U popratnom dijelu programa, u 19 sati na rivi u Preku održat će se Sajam otočnih proizvoda uz Face Painting i plesnu radionicu Udruge Tim “Love Yourself”.

Skip to content