Studija o novoj državnoj cesti kroz Ugljan na javnom uvidu u općinskoj vijećnici

Studija o novoj državnoj cesti kroz Ugljan na javnom uvidu u općinskoj vijećnici

PREKO – Od srijede 29. lipnja pa do petka 29. srpnja 2016. godine na javni uvid bit će stavljena Studija o utjecaju na okoliš izmještanja državne ceste D 110 na Ugljanu.

Riječ je, podsjetimo, o planu izgradnje nove prometnice koja bi prolazila središnjim dijelom otoka Ugljana, a kojom se namjerava rasteretiti promet po sadašnjoj državnoj cesti D 110 koja prolazi svim mjestima otoka. Nova bi prometnica, povezala ‘zaleđe’ otoka, od Kukljice sve do Lukorana.

Studija će biti izložena u prostorijama svih otočnih općina (Preko, Kali, Kukljica) te će zainteresirani mještani moći pismeno iznijeti svoja mišljenja, prijedloge i primjedbe. Primjedbe se mogu dostaviti i poštom na adrese svih triju općina te u Zadarsku županiju, Upravni odjel za prostorno uređenje, zaštitu okoliša i komunalne poslove zaključno s posljednjim danom javnog uvida.

Javno izlaganje Studije održat će se u ponedjeljak 4. srpnja 2016. godine u 11:30 sati u Multimedijalnom centru Općine Kukljica.

Skip to content