Odvoz kućnog smeća

“Čistoća” d.o.o. usluge odvoza i deponiranja miješanog komunalnog otpada i održavanja čistoće javno-prometnih i ostalih uređenih površina obavlja na području grada Zadra, te određenom broju otočkih naselja i općina na području Zadarske županije.

Počevši od 19. lipnja 2017. godine, komunalna tvrtka Čistoća Zadar uvodi ljetni režim odvoza kućnog otpada.

Na području Preka, Poljane i Sutomišćice, miješani kućni otpad odvozit će se ponedjeljkom, srijedom i petkom, u Velom i Malom Lukoranu te Ugljanu utorkom, četvrtkom i subotom, a dva puta tjedno prazniti će se kante na otocima:
– Sestrunj (ponedjeljak i četvrtak)
– Rivanj (utorak i petak)
– Ošljak (srijeda i subota)

____________________________________________________________________________________________________________

ZIMSKI RASPORED:

OPĆINA PREKO:
Zona 1: Preko, Poljana, Sutomišćica – ponedjeljak i četvrtak
Zona 2: Lukoran, Ugljan – utorak i petak
Mjesni odbor Sestrunj – ponedjeljak
Mjesni odbor Ošljak – srijeda
Mjesni odbor Rivanj – četvrtak

NAPOMENA:

Iz Čistoće obavještavaju da se osobni spremnici za odlaganje miješanog komunalnog otpada zapremine 120 l ili 240 l od 1. listopada 2016. godine mogu preuzeti u uredu Čistoće u Preku u prostorijama stare uljare (Magazin 5), svaku subotu od 8:30 do 11:00 sati

Također, na istoj lokaciji mogu se preuzeti i vrećice za odvojeno prikupljanje otpadnog papira i plastike. Odvojeno prikupljanje papira i plastike organizira se svaku drugu srijedu u jutarnjim satima po sljedećem rasporedu:
ODVOZ PAPIRA I PLASTIKE.

Vrećice je potrebno odložiti na mjesto pražnjenja posude za miješani komunalni otpad.

U slučaju bilo kakvih nejasnoća, obratite se Čistoći na brojeve telefona 023/234-813 i  023/234-897.

Skip to content