DDK Preko poziva na dobrovoljnu akciju darivanja krvi

PREKO – Aktiv Dobrovoljnih darivatelja krvi Preko, u suradnji s Gradskom organizacijom Crvenoga križa Zadar i Odjelom za transfuziju Opće bolnice Zadar, u ponedjeljak, 24. srpnja organizira drugu ovogodišnju akciju dobrovoljnog darivanja krvi.

Akcija će se kao i svaki put održati u POU Dom na žalu, od 16 do 18 sati, a nakon darivanja svi su dobrodošli na obroku zahvalnosti u Taverni Joso u Preku.

Aktiv DDK Preko osnovan je 1991., ima 60-ak članova, a godišnje organiziraju najmanje tri akcije darivanja krvi. I ovoga puta pozivaju stanovnike s područja Općine Preko da se odazovu akciji i na taj način pomognu drugima u nevolji. U prvoj ovogodišnjoj akciji, koja se održala u ožujku, prikupljene su 22 doze.